Maxpro CNC

Maxpro CNC Sp z.o.o jest małą rodzinną firmą powstałą z rodzimej działalności Maxpro której początki sięgają roku 2005. Wtedy to firma zaczeła produkować trójkołowe rowery przemysłowe typu ''Pedicab'' które w 100% były eksportowane do krajów Europy zachodniej.

Dziś jako już nowy podmiot Maxpro CNC Sp z.o.o działamy w nowej lokalizacji. Obecnie nasz nowoczensy zakład produkcyjny zlokalizowany jest w samym sercu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ulicy Villardczyków 2. Naszymi najbliższymi sąsiadami są takie zakłady jak NSK, Toyota czy Faurecia. Obecnie specjalizujemy się w precyzyjnej obróbce skrawaniem z użyciem nowoczesnych centrów obróbczych cnc. W raz z zapotrzebowaniem przyległych zakładów strefowych i poza strefowych uruchomiliśmy dział wysoko precyzyjnej obróbki skrawaniem na centrach obróbczych CNC.

Dziś jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom. Nasza kadra inżynierów ma 20 letnie doświadczenie w obróbce skrawaniem, tworzeniu prototypów oraz usługach typu ''rapid prototyping''.

Jako prężnie rozwijająca się firma jesteśmy nastawieni na jakość, terminowość i profesjonalizm w obsłudze klienta.