Staże CNC w Maxpro

Staż CNC

Jeżeli jesteś ambitny i czujesz pasję do obróbki CNC i modelowania 3D lub planujesz kariere w tej branży to możemy Ci pomóc rozwinąć skrzydła w tym kierunku. Organizujemy staże w module 3 miesięcznym które to mogą zostać przedłużone do nawet 12 miesięcy.

Jak stać się expertem CNC ?

Krok pierwszy to wysłać swoje CV wraz listem motywacyjnym. Opisz czym zajmowałeś się dotychczas i jakie masz wykształcenie. Na staż możemy przyjąć tylko określoną liczbę kandydatów. Jeżeli zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną którą przejdziesz pomyślnie wówczas możemy zaoferować ci kilkudniowy okres próbny. Jeżeli przejdziesz pomyślnie okres próbny wówczas możesz zostać przyjęty na 3 miesięczny staż.

Co możemy Ci zagwarantować?

Jeżeli przejdziesz u nas staż możesz być pewny że zdobędziesz wiedzę której nie da Ci żaden inny kurs CNC. Poznasz w jaki sposób pracują maszyny CNC, jak się je ustawia, programuje i serwisuje. Nie jesteśmy jednostką szkoleniową która prowadzi szkolenia teoretyczne bez praktycznego podejscia. U nas w praktyczny sposób zapoznasz się z wiedzą której nie spotkasz na żadnym kursie.

Aplikuj teraz i wyślij maila na adres w stopce.

Academy
BOOM!